Завантаження даних
Закрити


Інформація

Питання, що часто ставляться

Чому при додаванні особового рахунку я бачу повідомлення "немає такого особового рахунку"?
Можливо, ви вказали невірний особовий рахунок або вибрали не того постачальника послуг. Якщо все вірно, то зверніться до постачальника послуг для уточнення номера Вашого особового рахунку.

Чому при додаванні особового рахунку виникає помилка "невірна сума оплати"?
Можливо, ви помилилися при вказівці суми оплати. Якщо ні - можливо, дані про останню оплату ще не встигли потрапити у базу даних постачальника послуг. Усі нюанси уточнюйте у постачальника послуги.

Чому виникає помилка "Сервер не відповідає"?
Помилка "Сервер не відповідає" (а також "База даних недоступна", "База даних тимчасово відключена" і декілька інших схожих за змістом) означає, що у постачальника послуги виникли технічні проблеми. Це можуть бути проблеми з сервером бази даних, інтернет з'єднанням і інше. Спробуйте ще раз пізніше. З усіх додаткових питань звертайтеся в абонвідділ постачальника послуги.

Я сплатив, а суму на картці не видно?
Якщо Ви сплатили не через цей сайт, то оплата у базу потрапляє із затримкою, яка складається із затримки банку і затримки розноски оплати оператором постачальника.
Якщо Ви сплатили в останніх днях місяця, то оплата у базу постачальника потрапляє в перших числах наступного місяця. Затримка відображення оплати збільшується.
Якщо Ви не бачите оплату після 2х тижнів - пишіть лист Вашому постачальникові послуг. Для цього на картці особового рахунку є пункт "Листування з постачальником".

Чому у мене не виходить занести показники лічильника?
Можливі декілька причин. Показники, які ви намагаєтеся передати, менші за поточних. Дата показників вказує на майбутнє. Дата останніх наданих показників, що знаходяться у базі, новіша, ніж та, яку ви вказали. Для вказаної дати можна занести показники тільки один раз.

Куди зникла кнопка "Додати особовий рахунок"?
Швидше за все, ви досягли максимуму особових рахунків на картці. Зареєструйте ще один обліковий запис або видаліть невживані особові рахунки.

Що таке сальдо?
Це Ваш борг. Якщо сальдо позитивне - є заборгованість, якщо негативне - переплата.

Що робити, якщо в списку постачальників комунальних послуг я не знаходжу свого постачальника?
Набратися терпіння і дочекатися, коли цей постачальник укладе з нами контракт.

Нормативні документи

Закон України про житлово-комунальні послуги

Постанова Кабінету міністрів України про затвердження Правил надання послуг централізованого опалювання, постачання холодною і гарячою водою і водовідведення і типового договору про надання послуг централізованого опалювання, постачання холодною і гарячою водою і водовідведення

Постанова Кабінету міністрів України про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги

Закон України про реструктуризацію заборгованості по квартирній платі, платі за житлово-комунальні послуги, спожитий газ і електроенергію

Постанова Кабінету міністрів України про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості і внесення потокових платежів за житлово-комунальні послуги

Закон України про захист персональних даних